Сергій Каплін заявив про незаконні дії керівника НАБУ.

Нардеп Сергій Каплін заявив на своїй сторінці у Facebook, що у керівника НАБУ Артема Ситника знайшли 2 незадекларовані квартири, передаэ Корупція Інфо.

Так за його словами, вершиною лояльності НАБУ до корупції стала реакція Ситника на запитання про його "2 незадекларовані квартири: третину оселі в Харківській області та квартиру у Кіровограді" – "Цитую: а що? В цьому немає нічого страшного".

Крім того, він наголосив, що НАБУ не розслідуватиме "квартирні операції" нардепів Лещенка і Заліщук, підкресливши: "Бюро обіцяє, що відмаже народнофронтовика Авакова від "справи про рюкзаки".

В той же час, Каплін зазначив, що йому було відмовлено "в реєстрації ТСК по квартирах Лещенка та Заліщук", анонсувавши у зв’язку з цим звернення до суду, а також наголосив, що подав до ВР проект постанови про створення робочої депутатської групи з питань об'єктивного розслідування правомірності отримання коштів для придбання квартир нардепами Лещенком та Заліщук", підкресливши, що "туди ж буде доданою і справа Ситника".