e06d061a77a7bde916b8a91163029d411440243985

Російський пропагандистський телеканал LifeNews в пориві «патріотизму» і нового тренда в російській політиці – «дружби з Китаєм», з гордістю повідомив, що в честь президента Російської Федерації Путіна там названо один із сортів пива з назвою «Пу-Цзин»… Але як часто буває з російськими пропагандистами, є один маленький, але суттєвий нюанс…
 

Корупція.Інфо пропонує невелику історію з посиланням на російського блогера Іллю Варламова, який  вказав на те, що ім'ям Путіна в Китаї назвали пиво, яке навіть китайці називають "ослячою сечею"
 

«Путін» по-китайськи – це не тільки прізвище президента Росії, але і марка найдешевшого і паскудної пива. Пишеться тими ж ієрогліфами. У Китаї є такий бренд пива «Ластівка» (по-китайськи «Яньцзін»).Найгірше пиво по-китайськи називається «Путун», тобто «Просте». 

 

Відповідно, найгірше пиво бренду «Ластівка» називається «Путун Яньцзін». Так як китайська мова тяжіє до 4-х-складні слова скорочувати до двоскладних, то «Путун Яньцзін» скорочується до «Пу-Цзин», ті ж самі ієрогліфи, що і у російського президента.

 

І ось вчора Лайф Ньюз видає новину, що китайці назвали на честь Путіна пиво…


 

«Радіоведучий Вонг Делу в інтерв'ю кореспонденту телеканалу LifeNews зізнався, що його анітрохи не дивує симпатія китайського народу до росіян і Володимира Путіна. Він упевнений, що його співгромадяни бачать в російському президентові по-справжньому сильного лідера і хочуть, щоб керівництво країни виявляло ті ж якості. Вони навіть знайшли досить незвичайний спосіб продемонструвати свої почуття — назвали в честь Путіна марку місцевого пива, звичайно, не офіційно. Вона шалено популярна в цьому регіоні».

 

Найдешевше пиво, яке звуть ослячою сечею..