Снимок

Депутат Єгор Фірсов зустрів у київському спортзалі колишнього начальника донецької міліції, який у березні 2014 року допомагав сепаратистам

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сторінку Єгора Фірсова у Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні у "Спортлайфі" неочікувано зустрів колишнього начальника МВС Донецької області Романа Романова, який здавав Донецьк сепаратистам у березні 2014 року. Я думав, що він давно в Росії або в Донецьку, але з’ясувалося – ні, чудово почувається у столиці", – написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Єгор Фірсов.

За його словами, до спортклубу міліціонер-сепаратист приїхав на позашляховику "Фольксваген Туарег" з іменними номерами. Фірсов стверджує, що ціна на такий автомобіль починається від 1,6 млн грн.

"Я не втратив шансу нагадати Романову, що пам’ятаю про нього. У відповідь він сказав, що історія все розставить по місцях. Я теж дуже сподіваюся, що це відбудеться. Людина, на якій лежить відповідальність за зраду і загибель тисяч українських мешканців не повинна розсікати столицею на елітному автомобілі", – повідомив Фірсов.

Депутат також додав посилання на відео, де Романов обіцяє сепаратистам у захопленій Донецькій ОДА, що "ніякий "Беркут" нікуди не висунеться " і "працівники міліції будуть сепаратистам допомагати ".