gjgj

Перший заступник голови Дарницького району Києва, Василь Лозовий, наніс тілесні ушкодження колишньому бійцю АТО, який наразі є працівником комунального підприємства.

Про це стало відомо зі сторінки в одній із соцмереж працівниця цього ж КП у Дарницькому районі Києва, Катерини Пархоменко, передає Корупція.Інфо.

За попередньою інформацією перший заступник керівника Дарницького району Києва, Василь Лозовий, вчинив напад на ветерана, який раніше боровся на Сході України на боці сил АТО. Даний інцидент стався на території держадміністрації.

Люди, які стали свідками побиття, відразу викликали швидку допомогу. Хлопець був негайно доставлений в міську клінічну лікарню на стаціонарне лікування.

За словами Катерини Пархоменко, цей хлопець пройшов шлях війни на Сході без поранень та повернувся здоровим, а отримав каліцтво від представника державної влади.

«Я прошу допомоги у всіх! Допоможіть поширити цю інформацію, аби застрахувати себе від керівництва «таких» людей!», – заявляє Пархоменко.

«Я повернувся з АТО живим і здоровим, а тепер, коли приступив до роботи, отримав каліцтва від держслужбовця», – говорить постраждалий.

Наразі лікарі зафіксували у хлопця численні забої, черепно-мозкові травми та струс головного мозку.