У Києві на центральному залізничному вокзалі патрульної поліцейський гумовою палицею вдарив інваліда. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції України, передає Корупція.Інфо.

"На Центральному залізничному вокзалі співробітник необґрунтовано застосував спецзасіб – гумову палицю – проти людини з обмеженими можливостями. Інцидент стався в кінці червня цього року. Цей факт виявили співробітники відділу моніторингу Департаменту патрульної поліції", – йдеться в повідомленні.

Як вдалося встановити, між працівниками охоронної фірми і людиною з обмеженими можливостями виник конфлікт. Чоловік порушував громадський порядок, кричав нецензурні слова, вдарив працівника охоронної фірми. Патрульний неправильно оцінив ситуацію: дістав спецзасіб – гумову палицю – і завдав декілька ударів по різних частинах тіла.

"Керівництво патрульної поліції завжди буде жорстко реагувати на негідні вчинки своїх колег. Зараз по даному інциденту працюють співробітники внутрішньої безпеки і всі матеріали справи передаються в прокуратуру", – зазначили в патрульній поліції.

Зазначимо, це не перший інцидент з неправомірними діями патрульних поліцейських, виявлений в ході моніторингу. Як повідомлялося раніше, в порядку моніторингу було виявлено відео з бодікамери співробітника, на якому чітко видно, як патрульний б'є громадянина, а всі інші просто стоять і дивляться.