Наприкінці серпня вдалося дізнатися про те, що в різних районах Києва за схожих обставин вбили двох жінок. Загиблих знайшли в лісистій місцевості, на обох тілах були сліди побиття і мотузки.

Офіційно в поліції про ці вбивства не говорили, але місцеві вже почали бити на сполох через чутки про появу серійного злочинця. І поки правоохоронці займаються пошуками підозрюваних, ми запитали у наших читачів, чи довіряють вони поліції в питанні затримання маніяка?

Понад половини, 54% опитаних, вважають, що правоохоронці не зможуть нікого захистити, тому вони обзаведуться засобами самооборони і будуть напоготові.

36% респондентів довіряють поліції, але впевнені, що вони не завжди зможуть прийти на виручку.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

5% налаштовані більш оптимістично і вірять, що правоохоронні органи зможуть уберегти всіх від майбутніх нападів. Також вони відзначають, що професіоналізм поліції значно виріс.

І 5% опитаних вважають, що немає насправді жодних маніяків. Паніку підняли даремно, вбивства між собою не пов'язані, а вся історія – чергова "страшилка".

Як би там не було, проте наприкінці серпня столицю сколихнули новини про два зґвалтування з пограбуваннями. Між цими подіями не минуло й доби: спочатку невідомий, погрожуючи жінці шокером, атакував її на Видубичах, а після забрав у неї цінні речі.

Як повыдомлялося, через день схожий злочин трапився на Брезняках. Очевидці повідомили, що поліція оперативно затримала підозрюваного. Поки проте залишається невідомим, чи вчинила ці злочини одна особа.