211580

У Києві діє незаконне збройне формування. Під прикриттям добровольчого корпусу "Батальйон "Крим", який не входить до складу НГУ, МВС або Міноборони" незаконно зберігали велику кількість зброї та боєприпасів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва, передає Корупція.Інфо.

Прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258 КК України (Терористичний акт), досудове розслідування за яким проводить ГУ СБ України в м. Києві та Київській області.

"У ході розслідування встановлено, що на території Київського регіону під прикриттям добровольчого корпусу т. н. "Батальйон "Крим"(не входить до складу Національної гвардії України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх сил України та інших відомств і підрозділів), діє незаконно воєнізоване формування, яке має в своєму розпорядженні автоматичну зброю і вибухівку", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі прокуратури уточнили, що в ході проведених 15 лютого 2016 р. обшуків за місцем проживання членів зазначеного формування вилучено велику кількість вогнепальної і травматичної зброї (8 пістолетів, 12 пістолетів-кулеметів, 6 автоматів, дробовики, травматичні пістолети), 8 гранат з запалами, наркотичні засоби і велика кількість боєприпасів.

Наразі встановлюється джерело походження вилучених предметів, а також особи, які незаконно зберігали зброю.