Смолоскипну ходу з нагоди 108-ї річниці з дня народження Бандери охоронятимуть 700 правоохоронців

700 правоохоронців забезпечуватимуть порядок під час смолоскипної ходи до дня народження Степана Бандери у Києві, повідомляє прес-служба Національної поліції столиці, передає Корупція.Інфо

"Слідкувати за дотриманням громадського порядку буде достатня кількість правоохоронців структурних підрозділів столичного главку. Посилені наряди поліції нестимуть службу в центрі столиці, на зупинках громадського транспорту і в метрополітені", – повідомили в поліції.

Правоохоронці закликають учасників масових заходів, жителів і гостей столиці не порушувати закон, виконувати встановлені правила поведінки.

Нагадаємо, 1 січня з нагоди річниці з дня народження Степана Бандери у Києві та інших регіонах країни в останні роки проходять масові заходи.

У центрі столиці сьогодні о 18:00 пройде смолоскипна хода на честь Бандери. Його маршрут пройде центральними вулицями столиці: Володимирська, бул. Шевченка, Хрещатик і завершиться на Майдані Незалежності. Під час акції заплановано фаєр-шоу під час проходження ходи повз станцію метро Хрещатик.

Степан Бандера народився 1 січня 1909 року. Нагадаємо, перший масштабний марш націоналістів по Києву відбувся в 2012 році: прихильники "Свободи" пройшли ходою на честь 70-річчя УПА.