к

У Києві рятувальники після вилучення кота з вентиляційної шахти знайшли тіла загиблих раніше в цій шахті котів.

Про це йдеться в повідомленні групи рятувальників Kyiv Animal Rescue Group на сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо

Як пишуть рятувальники, на вулиці Автозаводській у вентиляційну шахту 12-поверхового будинку провалився кіт: його добре було чутно з другого поверху з боку кухні. Після безуспішних спроб залучити МНС, господарі квартири викликали Команду Порятунку Тварин. Спустивши у вентшахта камеру, рятувальники виявили кота сидячим в вентшахта, але не на дні, як зазвичай сидять коти, а причепившись до стіни на пару метрів вище рівня підлоги.

«Сусідів з першого поверху не було вдома, довелося чекати ще день. Пощастило, що сусідка прийшла не через тиждень, а саме зараз. Розкривши вентиляційну шахту за допомогою перфоратора, всередині були виявлені тіла загиблих раніше в цій шахті котів. Від першого кота залишився один скелет, від другого – повністю висохла мумія. Також в шахті лежав кістяк невеликої пташки. Вентшахта на першому поверсі має дуже товсті стіни, а мешканка не схильна прислухатися, тому ніхто не чув їхніх криків. Теперішній же кіт, впавши на дно, побачив трупи і в жаху стрибнув угору, де виявилася поличка на рівні підлоги другого поверху. Там він і засів. Тому й був почутий », – сказано в повідомленні.
Після вилучення мумій кіт самостійно спустився з полички на підлогу і виліз з пробитого отвори.

«Громадяни! Щоб не допустити повторення трагедії, будьте пильні. Уважно слухайте дивні звуки у вентиляційних шахтах. А найкраще – підніміться на дах свого будинку і обтягніть входи в шахти сіткою-рабицею. Це займе не так багато сил і грошей, але, можливо, врятує життя випадково зайшли на дах котам », – закликають зоозахисники.

к2 к3 к4 к5 к6