У Києві 20 жовтня о 10:35 на Позняках було скоєно зухвалий напад на жінку з метою пограбування.

Відео злочину виклала в Facebook Наталія Наконечна, передає Корупція Інфо

За її словами, камера спостереження зафіксувала момент нападу, під час якого злочинець намагався зірвати прикраси з шиї жінки.

"Вчорашній день ще раз нагадав про те, наскільки високий рівень злочинності в нашому місті. 20.10.15 о 10:35 ранку у дворі нашого будинку (Позняки, вул. Мишуги, 2) на сусідку, яка поверталася додому, напав якийсь урод. При цьому його не зупинила навіть присутність у дворі інших людей і наявність камер на будинку. Схопивши за горло жінку, цей виродок кинув її на землю і, намагаючись зірвати з неї прикраси, почав душити. На щастя, з найближчого під'їзду вчасно вийшов хлопець і злякав цього виродка . Ось відео з наших камер спостереження. Хочеться ще раз нагадати всім, що зараз не час розслаблятися, треба бути дуже уважними і піклуватися про свою безпеку. Раптом вийде упізнати і знайти цього виродка (коли він почав тікати, з нього злетів капюшон і стало видно обличчя)", – написала Наконечна.

 

Вчерашний день еще раз напомнил о том, насколько высок уровень преступности в нашем городе. Вчера, 20.10.15, в 10.35 утра во дворе нашего дома (Позняки, ул. Мишуги, 2) на соседку, возвращавшуюся домой, напал какой-то урод. При этом его не остановило даже присутствие во дворе других людей и наличие камер на доме. Схватив за горло женщину, этот урод бросил ее на землю и, пытаясь сорвать с нее украшения, начал душить. К счастью, из ближайшего подъезда вовремя вышел парень и спугнул этого урода. Вот видео с наших камер наблюдения. Хочется еще раз напомнить всем, что сейчас не время расслабляться, надо быть очень внимательными и заботиться о своей безопасности. Буду очень благодарна за перепост! Вдруг получится узнать и найти этого урода (когда он начал убегать, с него слетел капюшон и стало видно лицо).

Posted by Nataliya Nakonechnaya on 21 жовтня 2015 р.