В Оболонському районі Києва увечері 6 вересня група підлітків викрала двох неповнолітніх дівчат. Їх близько 21:00 силоміць посадили в автомобіль на вул. Олександра Архипенка.

Зазначається, що правоохоронцям про надзвичайну подію повідомив очевидець.

"За його словами, жертви кликали на допомогу і відбивалися від викрадачів, але все сталося настільки швидко, що ніхто не встиг нічого вдіяти, хоча на вулиці ще було досить людно. Кілька підлітків у чорних масках насильно заштовхали двох школярок, судячи з їхнього юного віку, в автомобіль Audi c держномером АІ 5511НВ і вивезли в невідомому напрямку", – розповіло видання.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)Правоохоронці оголосили план "Перехоплення" і встановили власника автомобіля.

Як з'ясувалося пізніше, дівчат "вкрав" хлопець однієї з них. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Щодо викрадення двох дівчат на Оболоні. Просто в одного закоханого хлопця виникла дивна фантазія таким ось способом зробити пропозицію дівчині. За допомогою своїх друзів він організував це "викрадення". Вже через годину розташування авто і "викрадачів" було встановлено, їх затримали", – пояснив Шкіряк.