У Києві з банку зникли 7 мільйонів гривень, що зберігалися в комірках. Про це повідомляє прес-служба столичного управління Нацполіції, передає Корупція.Інфо.

Опівдні до фінансової установи звернулися клієнти з вимогою видати цінності, що зберігалися там. Коли менеджер банку попрямував до приміщення, де під охороною знаходилися цінності клієнтів, то виявив відкритими кілька індивідуальних сейфів і зникнення семи мільйонів гривень.

"Встановлено, що незадовго до візиту останніх клієнтів до спецприміщення, де розташовані індивідуальні сейфи, заходив чоловік, який зберігав там свої речі. Після його виходу менеджер відразу зачинила двері. Про те, що зникли гроші, працівники банку довідалися через кілька хвилин, коли до них звернулися інші відвідувачі", – повідомили в поліції.

Даний факт належним чином зареєстровано у журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Дарницького управління поліції, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Правоохоронці проводять перевірку та встановлюють усі обставини події.