lord 

Шевченківський районний суд Києва заарештував на 60 діб відому українську правозахисницю і волонтера Наталію Лордкіпанідзе, яка займалася захистом політичних в'язнів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила її донька, співачка Юлія Лорд, передає Корупція Інфо 

За її словами, правозахисницю підозрюють в організації замовного вбивства її колишнього чоловіка. Юлія Лорд вважає, що справа проти її матері повністю сфальсифікована, вона називає Лордкіпанідзе новим політичним в'язнем.


У той же час прес-центр СБУ повідомляє, що попередили замовне вбивство. У повідомленні від 29 січня йдеться, що 60-річна киянка за три тисячі доларів замовила вбивство свого чоловіка. Силовики зімітували вбивство за допомогою "псевдокілера" і затримали підозрювану під час передачі частини винагороди у розмірі 20 тисяч гривень.

 Сама Лордкіпанідзе заперечує усі звинувачення. Вона каже, що їй не було потреби замовляти вбивство свого колишнього чоловіка, адже сама домоглася його визволення із в'язниці. За словами правозахисниці, заяву про злочин до поліції написав "псевдокілер", з яким вона ніколи не зустрічалася.