У Подільському районі Києва зникли двоє неповнолітніх: Дмитро Крятов, 2005 року народження, і Максим Бойко, 2007 року народження. У розшук хлопчиків оголосили 31 серпня.

За наявності будь-якої інформації про дітей та їхнє місцезнаходження просять звернутися до правоохоронців за номером 102. Фотографії зниклих опублікували в Facebook Розшуку дітей ГУ Національної поліції в Києві.

Так, у Дмитра Крятова карі очі, овальне обличчя і темно-русяве волосся. Як повідомили в групі "Київ Оперативний" в Facebook, востаннє його бачили 30 серпня, коли він виходив зі свого будинку в провулку Рясний,17. Дитина була одягнена в бордові шорти, чорну футболку і тапки.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Нагадаєхмо, що раніше повідомлялося про те, щр в Києві розшукували неповнолітню Ельвіру Калинюк. Після оголошення про пошуки правоохоронцям вдалося оперативно встановити її місцезнаходження.

Особливі прикмети Ельвіри опублікували на Facebook-сторінці для пошуку дітей ГУ Національної поліції у Києві. Так, зріст зниклої становить 175-180 см, у неї темне волосся середньої довжини і худорлява статура.