q

У Києві затримали автомобіль Porshe Panamera, пасажир якого здійснював хуліганські дії.

Як повідомляє dtp.kiev.ua о 5:20 по радіоефіру прозвучало орієнтування щодо затримання автомобіля Porsche Panamera 00001 ki, пасажир якого в Голосіївському районі скоїв хуліганські дії, застосовуючи предмет, схожий на зброю, передає Корупція Інфо

Автопатруль 651 помітив даний автомобіль в Печерському районі і почав переслідування. Значно відірвавшись, водій Porshe втратив пильність і був затриманий на в'їзді в село Лісники Києво-Святошинського району.

За кермом був тверезий чоловік без водійського посвідчення (зі слів власника – драйвер). Власник – Поліщук Денис Олександрович 24.09.1990 р. знаходився на пасажирському сидінні з ознаками алкогольного сп'яніння. В руках тримав посвідчення працівника прокуратури, але не дозволив переписати номер документа і посаду. На місце викликали СОГ з Голосіївського району (за місцем заяви по хуліганству) СОГ вилучили пристрій "Форт". На водія складено протокол за невиконання вимоги про зупинку винесено постанову за керування без водійського посвідчення.

Під час спілкування Денис Поліщук хвалився, що 16 лютого проводив обшук у будівлі патрульної поліції. Потім чоловік пересів за кермо і намагався втекти. Спроба втечі закінчилася протоколом за керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.