брат за сестру

Життя та спокій жінок у Києві захищає новий волонтерський рух "Брат за Сестру". Чоловіки за "спасибі" проводжають додому.

Таких добровольців уже близько 50. Журналісти дізналися, як домовитись про супровід додому та поповнити лави волонтерів.

Організатори зазначають, що ледь не щодня жінки стають жертвами нападників. Не рідко усе закінчується зґвалтуванням чи вбивством. Через резонансні злочини вони і створили волонтерський рух – жінок безкоштовно проводжають додому.

До під'їзду чи квартири дівчат безкоштовно проводжають близько півсотні волонтерів. Жінкам потрібно лише залишити заявку у соцмережі або за телефоном, який вказаний на сторінці проект. Слід вказати час, місце зустрічі та залишити контакти. А вже потім, коли волонтер зателефонує, уточнюєте інші подробиці та описуєте себе.

Всі хлопці-волонтери спортивні та готові допомогти у небезпечній ситуації. Щоправда зброї у них немає.

Носити газові балончики – це вітається. Колючо-ріжучу зброю – не можна. Якщо у людини є зброя, на яку він має законну підставу, то це все розглядається в індивідуальному порядку і дається згода,

— пояснює одна з засновниць.

І це ще не все. Хлопцям на завданні не можна пиячити. А також заходити до дівчат на каву та залицятися до них.

Долучитись до волонтерського руху "Брат за сестру" дуже просто. Звертаєтесь до організаторів у соціальних мережах і чекаєте запрошення на співбесіду.

 

Джерело: Телеканал новин "24"