Президент України Петро Порошенко вирвався на друге місце у президентському рейтингу, а шоумен Володимир Зеленський має більше 30% підтримки.

Про це свідчать опитування Київського міжнародного інституту соціології 14-22 березня 2019 року, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Серед тих, хто точно визначився і піде на вибори, за Зеленського готові віддати свої голоси 32,1% українців. Далі йдуть президент Петро Порошенко (17,1%) та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (12,5%).

Замикають п’ятірку найрейтинговіших кандидатів лідер від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко (10,4%) та голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко (6,9%).

На другому місці Юлія Тимошенко, проте їй в спину дихає Петро Порошенко, за даними соціологічного опитування, яке провели спільно Київський міжнародний інститут соціології Центр Разумкова і група "Рейтинг".

Соціологи 5-14 березня опитали 15 000 респондентів по всій Україні, крім Криму та непідконтрольної частини Донбасу. Похибка не перевищує 0,8%.

За даними дослідження, Зеленський має підтримку 27,7% респондентів, які планують взяти участь у голосування і визначились зі своїм вибором.

За друге місце рейтингу поки що борються Тимошенко (16,6%) та Порошенко (16,4%).

Анатолія Гриценка готові підтримати 9,7% опитаних, Юрія Бойка – 8,4%, Олега Ляшка – 5,3%, Олександра Вілкула – 4%.

При цьому 22,3% серед тих, хто піде на вибори, ще не визначились щодо кандидата.

У другому турі Зеленський має більшу підтримку респондентів, ніж Порошенко (39% проти 18%), Тимошенко (34% проти 21%), а у парі Порошенко-Тимошенко, вищі шанси у другої. Тимошенко має підтримку 26% опитаних проти 19% у Порошенка.