вибори

У Краматорську сьогодні проводять перерахунок голосів на 20 виборчих дільницях, повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

"У Краматорську своє ранкове засідання члени ТВК розпочали з перерахунку голосів на 20 виборчих дільницях (їх всього 89). Відправлено їх на перерахунок з різних причин, в тому числі через неправильну упаковку. Ще вчора спостерігачі звинувачували членів територіальної виборчої комісії у затягуванні процесу, оскільки деякі члени ТВК просто залишили зал засідань. Тим не менш вранці вони відновили своє засідання", – сказав він.

За попередніми даними, додав кореспондент, лідирує самовисуванець, заступник міського голови Андрій Панков, його ім'я "пов'язують з найбільшим заводом НКМЗ, який є опорою "Опозиційного блоку" в Краматорську".

Кандидат на посаду міського голови Краматорська Андрій Панков заявив: "До міської ради потрапили не тільки "Наш край" та "Опозиційний блок", … на сьогодні до міської ради увійшли багато демократичних сил: це і партія "Солідарність", і Партія пенсіонерів. Тому завдання мера – об'єднати усіх".

За словами кореспондента, кандидат на посаду міського голови Краматорська Максим Єфімов визнав свою поразку. "Я б назвав другий тур класично брудним, як і вибори в Донецькій області. Система у Краматорську завжди працювала під одну думку. Вона спрацювала і цього разу. Ми маємо містоутворюючий завод, господаря заводу, і думка господаря є думкою його працівників", – сказав Єфімов.