d28df463f1a07c565af2e14c2da69341

Жителі Красноармійська повідомили жахливу новину: територія кладовища селища дінзавода замінована, розповідає Корупція.Інфо з посиланням на donetskie.com

«Днями побував на динасового цвинтар і був шокований тим, що частина кладовища замінована. Про це повідомляють таблички на території вздовж лівого боку від входу. І це в 300 метрах від житлових будинків! »- Пише місцевий житель.

Журналісти вирішили з'ясувати, кому належить ця ідея – може, військовому госпіталю, розташованому неподалік? І чи справді на кладовищі знаходяться бойові міни, а не, припустимо, муляжі?

Побувавши на місці, вони виявили, що таблички з написом «Міни» розташовані не серед могил, а вздовж дороги між кладовищем і прилягає до шпиталю полем.

За словами місцевого сторожа, таблички з'явилися близько тижня тому. Днями навіть стався неприємний випадок – чоловік з жінкою наїхали на сигнальну розтяжку і впали з мопеда.

У військовій комендатурі, куди звернулися представники ЗМІ за роз'ясненнями, повідомили, що про табличках їм нічого невідомо. Однак пообіцяли розібратися в ситуації і дати коментарі пізніше.