Довгострокові кредити за європейськими ставками без першого внеску швидко забезпечать українців доступним житлом.

Про це заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції у Дніпрі, йдеться на сайті партії.

"Треба зробити всього три речі для тих, хто хоче сьогодні купити житло. Дати можливість купити його без першого внеску. Іпотечний кредит мусить мати європейську ставку – не більше 2-3%. Цей кредит має бути довгостроковим – на 20-30 років, якщо цього захоче родина, для того щоб вона могла купити житло", – пояснила лідер "Батьківщини".

Паралельно, на її думку, держава повинна "розкріпостити" галузь, знявши із неї бюрократичні дозволи та вимоги, які сьогодні змушують будівельників віддавати корумпованим чиновникам усіх рівнів до 50 відсотків собівартості.

За словами Юлії Тимошенко, вирішення проблеми доступного житла є одним із ключових завдань Нового економічного курсу, який під її егідою розробили найкращі фахівці країни.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Новий економічний курс – це намагання виграти глобальну конкуренцію за людину. Щоб люди мільйонами не їхали з України. А це означає – комплексно вирішити питання привабливості життя в Україні", – додала лідер "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також повідомила, що 19-го жовтня починає роботу спеціальна інтернет-платформа, де кожен охочий зможе подати свої пропозиції до Нового економічного курсу.

Водночас заяви Тимошенко про ліквідацію «Нафтогазу України» – це заяви про економічне та безпекове знищення України. 

Про це під час засідання ВРУ розповіла представник Президента України у Верховній Раді.

«Диявол криється у деталях. «Нафтогаз України» перестав бути збитковим, а також виграв процес у Стокгольмському арбітражі проти російського «Газпрому».

«Заяви про ліквідацію «Нафтогазу України» – це заяви про економічне та безпекове знищення України, про повноцінну війну, про знищення України. Якщо буде ліквідований «Нафтогаз», ми не зможемо підняти мінімальну заробітну плату… ми не зможемо утримувати армію».

«Заяви про ліквідацію «Нафтогазу України» – це «старий новий курс» це повернення під вплив РФ, це злидні і борг, це знову збільшення тих боргів, які поставили сьогодні український народ у залежність», – резюмувала представник Президента України у Верховній Раді.