210594

У Кременчуці Полтавської обл. правоохоронцями 9 лютого задокументована злочинна діяльність провізора аптеки "Ромашка", який здійснював безрецептурний відпуск нарковмісних препаратів та надавав приміщення аптеки наркоманам для їх вживання.

Про це повідомив керівник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Ілля Ківа, передає Корупція.Інфо.

Провізор "здійснював безрецептурний відпуск кодеїновмісного препарату "Кодепсин", крім того, надавав приміщення аптеки наркоманам для вживання опійного знеболюючого "Налбуфіна", іноді і сам колов зазначеним особам "Налбуфін"", – повідомив Ківа.

Під час санкціонованого обшуку в аптеці "Ромашка" (вул. 50 років жовтня, 27) вилучено 10 блістерів "Кодепсину", ампули "Налбуфіну", паспорти осіб з числа наркоманів та їхні речі, які були заставним майном для придбання комбінованих препаратів.

Крім того, вилучено порожні ампули з-під "Налбуфіну", використані шприци та один шприц із залишками препарату. Також вилучено сервер з інформацією та медичні книжки двох провізорів. Документація на постачання препаратів відсутня. Навколо аптеки виявлено безліч використаних медичних шприців.

210588 210591