За словами міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва, уряд РФ розробляє можливі варіанти дій на випадок запровадження обмежень щодо експорту нафти.

Улюкаєв зізнався, що падіння цін на енергоносії може серйозно позначитися на добробуті пересічних громадян і компаній. Однак російський бюджет, на думку міністра, не зазнає серйозних втрат, оскільки падіння цін балансується курсом російської валюти.

"Я вірю в людей і в житейську мудрість. Я не думаю, що санкції проти Росії посиляться, але ми передбачили таку можливість в деяких наших прогнозах. Ми опрацьовуємо сценарій можливого обмеження експорту російського газу та нафти",– заявив Улюкаєв в інтерв'ю журналістам.

Також міністр наголосив, що російська влада стурбована падінням цін на нафту.

"Справа не тільки у величині, справа в волатильності. Волатильність впливає на всі плани інвесторів. Одна справа, якщо ви думаєте, що у вас доходи будуть обчислюватися із суми 100 доларів за барель, інше — 80 доларів. Багато інвестиційні проекти в цій ситуації не можуть починати реалізовуватися, бо неясні перспективи",– пояснив Улюкаєв.

 

Джерело: Ваші новини