Хлопчик, беручи приклад з відеоролика популярного в Інтернеті українського блогера, вирішив послідувати його прикладу. Дитина облив себе горючою речовиною і підпалив. На жаль, все закінчилося трагічно. 11-річний школяр у важкому стані, з 60% опіків тіла, опинився в лікарні.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу поліції Дніпропетровської області, передає Корупція Інфо

Цей трагічний випадок стався 26 грудня в селищі Авангард Криворізького району. Як встановили співробітники поліції, троє підлітків 11 і 15 років, після перегляду екстремальних відео, які набрали величезну кількість переглядів в Інтернеті, вирішили повторити їх. Молодший хлопець облився горючою речовиною і підпалив себе, інші два товариша знімали все це на відео. Але в останній момент щось пішло не так, як в оригіналі, де блогер після самопідпалу відразу поринає у воду. Дитина опинилася в лікарні.

Зараз вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру за ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною). Батькам потерпілого хлопця може загрожувати покарання у вигляді обмеження свободи на термін від 2-х до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

В даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин події.

У прес-службі ГУ ДСНС в Дніпропетровській області повідомили, що для потерпілого терміново потрібна донорська кров. «Для здачі крові потрібно звертатися в обласну станцію переливання крові за адресою: р. Дніпро, вул. Героїв Сталінграда (Богдана Хмельницького), 17. Вказати – «для Олександра Деркача з Кривого Рогу». Корінці після здачі треба віддати батькам Саші в дитячу обласну лікарню Дніпра (вул. Космічна, 13). Або вони самі приїдуть за ними», – підкреслили у відомстві.