Класичну фразу зі старого радянського фільму «Діамантова рука» «наші люди в булочну на таксі не їздять» криворізькі чиновники інтерпретували по-своєму, і стали регулярно виділяти гроші з міського бюджету, для поїздок на таксі по службових справах, повідомляє Корупція Інфо

На своїй сторінці у Фейсбук відома криворізька активістка Тетяна Коріненко, наводить «рейнинг» тендерів для фірм, що надають послуги таксі, на право возити чиновницькі тіла.

Правда, Металургійний та Центрально-Міський райвиконкоми «свої потреби» поки не оголосили, але і решти п'яти районів цілком вистачає, щоб мати уявлення про те, як люблять і цінують свій комфорт наші державні службовці

Лідирує в рейтингу» міськвиконком, якому потрібно аж 45 машин на суму 9 405 196 грн.

Виконкому Покровського райради вистачає і 8 авто за 1 015 252 грн.Далі слід Інгулецький райвиконком. Вони вирішили обмежитися 7 таксі. Сума тендеру – 1 290 000 грн.

6 машин на 909 151 грн. захотіли мати у своєму розпорядженні співробітники Саксаганського райвиконкому.

Нарешті, особливу скромність проявило керівництво Довгинцівського та Тернівського району – по 5 машин на суму 911 000 грн. і 1 173 692 грн. відповідно. 

На думку Тетяни Коріненко: «насправді це нормально, набагато більш економна форма службового транспорту. Це набагато економічніше, ніж утримувати штат службових авто, і компенсації за особистий транспорт (податки на зарплату). Питання в іншому, найбільше бентежить міськвиконком, хто ці 45 щасливців, які кудись щодня катаються? Навіщо? Можливо, якби мерія, хоч раз прокоментувала це питання, то і питання б не було. А так, вибачте, майже 17 млн. грн. на місто, звичайно, викликає питання і сумніви».

А, дійсно, перевіряв хто, як використовуються замовлені чиновниками за наші гроші таксі – тільки для важливих і термінових ділових поїздок, або приміром, для того, що б навідатися в гості до тещі на млинці» або повернутися додому після тривалої дівич-вечора в нічному клубі?
 ‡агрузка...