Історія дворічного хлопчика з Кривого Рогу настільки обурила людей, що вони вимагають забрати дитину у мами з татом без всяких розглядів.

Все частіше Україну стрясають шокуючі вчинки недбайливих батьків. Лише недавно все обговорювали 20-річну жительку Києва, яка залишила двох маленьких дітей одних без їжі на 9 днів. В результаті, хлопчик, якому було всього 1 рік і 11 місяців, не витримав тортури голодом і помер, а його старша сестричка Аня – 2 роки і 10 місяців – була доставлена ​​в лікарню у важкому стані, повідомляє Корупція Інфо

Батьки з Кривого Рогу, мабуть, вирішили "взяти приклад" з київської матусі і теж залишили свого малюка напризволяще.

Дворічного хлопчика, який серед ночі босий, в одному памперсі і легкій кофтині гуляв по вулиці недалеко від свого будинку, помітила сусідка. Жінка забрала плаче замерзлого малюка додому і викликала поліцію. Тим часом сусіди одягли найди і намагалися відігріти. Хтось приніс костюм і черевички, хтось – баночку дитячого харчування.

Приїхавши інспектори патрульної поліції з'ясували, що дитина живе неподалік, на вулиці Кропивницького. Будинки в цей час знаходився його п'яний батько. Мати, як виявилося, і зовсім пішла ще вранці. Куди – очманілі від п'янки батько пояснити не зміг. Місцеві кажуть, що молода жінка останні кілька місяців регулярно йшла, залишаючи сина на піклування чоловіка. Той нянькою бути не збирався і, тільки дружина за поріг, приводив своїх дружків. Що в цей час відбувається з дитиною, нікого не хвилювало.

Цього разу позбавлений будь-якого нагляду хлопчик вийшов на вулицю, у чому був одягнений будинку.

За словами сусідів, це вже не перший випадок, коли малюк гуляє один. Але одна справа влітку, коли жалісливі сусідки і доглянуть, і пиріжком пригостять, а зовсім інша – взимку в мороз.

П'яному батьку, природно, сина ніхто віддавати не став. Патрульні вирішили тимчасово вилучити його з родини і відвезти на огляд в міську дитячу лікарню. Там з'ясували, що ні обмороження, ні застуди дитина, на щастя, не підхопив. А ось що з ним буде далі – незрозуміло.

– За подібний вчинок батьків можуть навіть позбавити батьківських прав, – розповіли "КП" в Україні "в прес-службі патрульної поліції Кривого Рогу. – Соцслужби зараз будуть перевіряти житлові умови, рівень доходів, з'ясовувати, чи не потрапляла в поле зору ця сім'я як неблагополучна.

Криворіжці, обурені цією історією, вважають, що у таких батьків дитини потрібно забирати без всяких розглядів. Хтось навіть запропонував в якості виховної міри зняти з них одяг, надіти памперси і виставити на мороз, щоб неповадно було. А хтось справедливо запитує: якщо сусіди не раз бачили, як за малюком "стежать" його батьки, то чому нікуди про це не повідомили?

Поки ясно одне – забрати сина назад додому батькам буде непросто.

20-річна Владислава Трохимчук, яка залишила двох маленьких дітей одних в квартирі мовчить і відмовляється давати свідчення слідчому. Але як розповів її нинішній цивільний чоловік Антон, з ким вона і провела ці 9 днів, Влада просила свекруха доглянути за малюками. Самі вони в цей час святкували народження 28 листопада молодшої дочки Софії.