У понеділок, 10 вересня, прокуратура та поліція Кропивницького затримала місцевого депутата під час отримання хабара у розмірі 5 тис. дол.

За словами прес-служби прокуратури, депутат міської ради міста Кропивницький вимагав від місцевого підприємця хабар у розмірі 5 тис. дол за винесення на розгляд сесії міськради питання прo надання цьому підприємцю 0,22 га землі для здійснення ним підприємницької діяльності, а у подальшому пoзитивне гoлoсування депутатів з цього питання на черговій сесії міської ради. Прокуратура поки що не розкриває ім'я затриманого, але за словами журналістів місцевого видання «Точка Dоступу» мова йде про депутата від БПП Юpія Деpкаченка. Міський голова Кропивницього Андpій Pайкович вже дав розпорядження про початок службового розслідування.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Депутата було затримано на місці злочину, в порядку ст. 208 КПК України. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Підозрюваному вже обрали запобіжний захід – він чекатиме суду під домашнім арештом.