На 79-му році життя помер художній керівник «Співдружності акторів Таганки» Микола Губенко. Про це повідомив журналіст Олексій Венедиктов. 17 серпня Народний артист РРФСР мав відзначити день народження.

Навесні актор був госпіталізований з підозрою на коронавірус в одну з московських лікарень, де провів місяць.

Лікарі робили все можливе, щоб поставити знаменитість на ноги, але у нього загострилася пневмонія, а пізніше стан різко погіршився.

Микола Миколайович закінчив акторський, а в 1969 році навчався на режисерському факультеті Всесоюзного державного інституту кінематографії (майстерня С. Герасимова). Пізніше був актором театру на Таганці і паралельно знімався в кіно – одні з найзнаменитіших його робіт «Мені двадцять років» і «Прошу слова».

У 1987 році став головним режисером театру на Таганці, яким керував два роки, а потім увійшов до складу КПРС і був призначений міністром культури СРСР аж до 1991 року. Після розвалу Радянського союзу і поділу театру на Таганці став керівником «Співдружності акторів Таганки», в якому працював до останніх днів.

«Ставлю там спектаклі, пишу інсценування. Ми одні з небагатьох використовуємо кіно і теле технології в спектаклях. І це допомагає мені думати про роботу на «Мосфільмі», про кращий період мого життя! 18 років щастя! » – говорив Губенко.