Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова переадресувала українському президенту Петру Порошенку його ж звинувачення у "гібридному присвоєнні історії". 

Так вона відреагувала у Facebook на слова Порошенка про те, що відкриття пам'ятника князю Володимиру в Москві є спробою "гібридного присвоєння історії" з боку Росії, передає Корупція.Інфо

"Гібридне присвоєння історії – це усюди останні два роки кричати, що Україна стоїть біля витоків створення ООН і з першого дня своєї роботи в 1945 році, будучи ще у складі СРСР, українська делегація брала найактивнішу участь у формуванні Організації, а паралельно з цим у 2014 році зносити в Києві пам'ятник Дмитру Мануїльському – першому представнику України в ООН", – заявила Захарова.

rrr

"І це лише один із тисяч прикладів "гібридної свідомості", – додала представник Міністерства закордонних справ РФ.

Пам'ятник хрестителю Київської Русі князю Володимиру (978-1015 рр) біля стін Кремля в Москві відкрили 4 листопада, коли в Росії святкують День народної єдності.

Офіційний Twitter України за кілька годин по тому "чемно нагадав" Росії, що князь Володимир приніс православне християнство в Київську Русь – і пам'ятник йому стоїть на київських пагорбах.