Раптово помер один і найвідоміших журналістів сучасності, передає Корупція.Інфо.
 
Як стало відомо, в США у віці 87 років помер журналіст і письменник Том Вулф.

Повідомляється, що Вулф помер в лікарні на Манхеттені, куди його доставили з інфекцією. Інформацію про його смерть підтвердив його агент Лінн Несбіт.

Том Вулф вважається засновником літературного напряму «нова журналістика». Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, докладний опис сцен.

Вулф народився в 1931 році в Вірджинії. Працювати журналістом він почав з 1956 року, співпрацюючи з місцевою газетою.В якості штатного журналіста The Washington Post він отримав премію Гільдії видавців періодичної преси за матеріали, присвячені революції на Кубі. У 1962 році Вулф переїхав в Нью-Йорк і почав працювати з New York Herald Tribune.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

Його прихильність до білих костюмів стала відмітною рисою стилю Вулфа. Ця схильність навіть висміювалися у відомому мультсеріалі The Simpsons.

Днями, в штаті Монтана пішла з життя відома канадсько-американська актриса Марго Кіддер. Артистці було всього 69 років. Вона померла у себе вдома в неділю. Причини смерті поки не уточнюються.