На 2019 рік Кабінет міністрів України запланував ще дві хвилі підвищення пенсій: у липні та грудні. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Після перерахунку підвищення передусім отримають ті особи, у яких через низькі зарплати і, відповідно, низький відсоток відрахувань Єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду, розмір пенсії не досяг прожиткового мінімуму.

Андрій Рева розповів, що близько 8,7 мільйона українських пенсіонерів отримають підвищення вже в березні за формулою, яка включає коефіцієнт середньої зарплати і інфляції. Це ті громадяни, виплату пенсій яким забезпечує Закон про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Ті, хто зараз не отримали надбавку до пенсії, обов'язково отримають її влітку. На підвищення пенсій можуть розраховувати всі категорії громадян. Але на цьому етапі підвищувати виплати будуть тільки тим, хто вийшли на пенсію до 2017 року

"Збільшуються маленькі пенсії, вони збільшуються найшвидшими темпами. Інші ж соціальні виплати, прив'язані до прожиткового мінімуму, теж ростуть разом з ним. Для цього кошти в бюджеті передбачені", – додав Рева.