Ціни на газ для українців знову зміняться.

Вартість "блакитного" палива для населення знижена на травень на 300 гривень, але у червні ціна знову була підвищена на 400 грн. 

В липні на українців чекає чергове зниження цін на газ. Цього разу блакитне паливо подешевшає на 8%.

Нафтогаз має намір знизити ціни на газ для населення в липні на 8%. Про це повідомив глава правління компанії Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook.

Коболєв зазначив, що газ на міжнародному ринку знову дешевшає, завдяки чому Нафтогаз в червні знизив ціни на газ для промислових споживачів майже на 8%.

Глава компанії нагадав, що згідно з рішенням уряду, ціна Нафтогазу для комерційних споживачів формує ціну газу для населення, яка діє в наступному місяці.

"Отже, в липні Нафтогаз буде відпускати газ для потреб населення майже на 8% дешевше – 5803 грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ, транспортування і розподілу)", – додав він.

У кінці минулого тижня НАК опублікував ціни на газ для комерційних споживачів на червень. Вони знаходяться в діапазоні від 5 803 до 6 423 грн за тис кубометрів (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами) в залежності від обсягів і термінів оплати.

У травні НКРЕКУ ввела нові тарифи для АТ «Укртрансгаз», і тому в кожній області України тепер буде діяти своя ціна на газ для побутових споживачів. Тут можна подивитися ціни на травень і червень за кожним постачальником. Їх діапазон цін від 7737,65 до 8808,68 грн за 1 тис кубометрів з урахуванням ПДВ і доставки.