Ватажок бойовиків «ЛНР» Ігор Плотницький віддав наказ «міністерствам починати роботу з вугільними підприємствами» – або вони починають працювати в «ЛНР» з колишніми господарями і платити податки «ЛНР», або бойовики оголосять їх безхазяйними і беруть «державне управління».

Про це, як повідомляє онлайн-ресурс бойовиків «Луганський інформаційний центр», заявив міністр фінансів ЛНР» Євген Мануйлов, передає Корупція.Інфо

Він зазначив, що «ми не говоримо, що їх націоналізуємо».


«Ми віддаємо їх у концесію іншим людям, які ці підприємства запустять і почнуть платити податки. Усі підприємства зобов'язані почати працювати в правовому полі «ЛНР». В іншому випадку ми будемо змушені ввести тимчасові адміністрації в цих суб'єктах господарювання і запустити їх у роботу на потреби «ЛНР», – заявив він.


Також Мануйлов зазначив, що частина підприємств сплачує податки в український бюджет.


«Власники великих господарських суб'єктів таких, як, наприклад, вугільні об'єднання або Алчевський металургійний комбінат, продовжують платити податки на українській стороні. Податкова Москаля (голови Луганської ВГА) заявила, що Алчевський меткомбінат заплатив їм за минулий місяць більше 300 млн . гривень», – зазначив він.