191878

У Луганській області чиновники держадміністрації розтратили понад 700 тис. грн, призначених на ремонт житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба управління Національної поліції у Луганській області.

У відповідності з укладеними договорами фірма проводила ремонтні роботи житлового будинку в одному з селищ області. У переліку робіт були заміна покрівлі, віконних і дверних блоків. У грудні поточного року посадові особи адміністрації підписали акт про виконання будівельних робіт. Згідно з документом, вищезазначені роботи нібито виконувалися підприємством.

За надані послуги на рахунок товариства перерахували бюджетні кошти в сумі майже 720 тис. гривень.

"Проте фактично роботи із заміни покрівлі проводили самі мешканці будинку, а будівельні матеріали надійшли від іншої організації. Також встановлено, що заміна віконних та дверних балок взагалі не здійснювалась. Крім того, за нібито проведення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт в житловому будинку ще одна фірма отримала з державного бюджету майже 12 тис. гривень", – повідомили в поліції.

За попередніми підрахунками сума збитків, завданих державі, становить понад 700 тис. гривень.

Правоохоронці встановлюють обсяг та якість виконаних робіт. Тривають експертні дослідження, за результатами яких можна визначити остаточну суму завданих державі збитків.

За фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем відкрито кримінальне провадження. Відповідно до частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України, зловмисників чекає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.