Самопоміч збирає підписи в парламенті за недовіру Юрію Луценку і за його відставку.

Видача Тимура Тумгоева Росії – демонструє світогляд Генпрокурора та його керівника, Петра Порошенка, – зазначив лідер Самопомочі. Генпрокурор Юрій Луценко повинен піти у відставку! Президент і депутати, які за нього голосували, міняли закон спеціально під Юрія Луценка, вони повинні нести за це політичну відповідальність, – переконаний він.

З цих цитат Садового почав минулої ночі свій пост у Фейсбуці відомий громадський активіст, політолог Ростислав Демчук.

«Думаю, що така постановка питання щодо Юрія Луценка правильна. Однак вважаю, що пропозиція народного депутата Оксани Корчинської від Радикальної партії Олега Ляшка є занадто м'яким за такий нелюдський злочин.
 
Мовляв, заступника Генерального прокурора Євгена Єніна треба просто звільнити, цього достатньо, а від Юрія Луценка вимагати обіцянку, що більше ГПУ нікого з добровольців українців і добровольців іноземців не видасть в Росію.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентствоВірити обіцянкам Юрія Луценка – це дитячий садок. Луценко протягом всієї своєї політичної кар'єри брехав і зраджував усім політичним партнерам.

Вірити його обіцянкам – дитяча наївність. Переконаний, що Євген Єнін зробив жахливе, злочин і державну зраду. Тому, вважаю, що Євген Єнін повинен бути не просто звільнений з посади, а й засуджений.

А Луценка– у відставку без права в майбутньому займати державні посади .., це, як мінімум! Зазначу, що Луценка треба з ганьбою вигнати з роботи і ще за одне злодіяння, про що я вчора писав, – зазначив Демчук.

Додамо, за словами Єгора Соболєва,  Юрій Луценко не має жодного відношення ні до національних інтересів, ні до права, ні до Генеральної прокуратури.

"Закликаємо кожного народного депутата своїм підписом висловити недовіру Юрію Луценку та розглянути питання про його відставку", – наголосив Соболєв.

Він відзначив, що Луценко щотижня вчиняє дії, спрямовані проти держави чи громадян України.

"У країні зараз немає людини, яка не чула про останнє рішення Генпрокуратури офіційно видати Росії інгуша, який переховувався в Україні від російських переслідувань. Видали під приводом того, що Росія вважає його ворогом і Генеральна прокуратура пішла назустріч. Росія вважає ворогами 90 відсотків світу. Кого наступним буде видавати Юрій Луценко?