IzqY0sMTNv0
 

Останні випробування курсантів нової поліції у Львові розпочалися сьогодні, 21 серпня, о 8:00. Впродовж дня поліціянти складатимуть іспити. Випробують свої знання у патрулюванні та толерантності. Аби бути поліцейським, з кожної дисципліни вони мають набрати не менше ніж 30 балів.

«Я щойно склав іспит з толерантності. І в мене 50 балів. Загалом у нас всі так складають, залишилися лише найсильніші, тож всі бали високі. А толерантність загалом – це іспит на те, як спілкуватися з ромами, як правильно казати «негр» чи «чорношкірий». Там моделюють всілякі конфлікти, і ми маємо обрати правильний варіант його вирішення», – розповів курсант Максим Мельниченко.За іспитами стежать тренери, а також канадські поліцейські. Приїхала на випускний і заступник міністра МВС Ека Згуладзе.

Ввечері опісля іспитів поліцейським вручать посвідчення і форму. Її вже курсанти приміряли, її мали підшити і підробити кожному по фігурі. А вже в неділю, 23 серпня, о 10:00 офіційно відбудеться представлення нової поліції.

Перша робоча зміна в поліціянтів розпочнеться в ніч з 23 на 24 серпня.