KHSDDK

Цікава пригода трапилась в піцерії Челентано на вул. Галицька, 1, Львів (пл. Ринок).

Сидів я в цьому закладі на нижньому поверсі і їв піцу. За сусіднім столиком (без відвідувачів) було помічено таргана. Я покликав офіціанта, та повідомив йому про цей факт. Він його акуратно забрав серветкою. Його реакція була доволі флегматичною, і склалось враження, що це для нього доволі звичне явище. Він відповів, що просто працює 4-ий день в цьому закладі (ще стажується фактично) і таких тваринок бачить вперше. Однак жодних пропозицій якось компенсувати нам ці незручності з його боку не поступило. Враховуючи, що він ще стажер і не в його компетенції нам пропонувати що-небудь, він міг би закликати старшого менеджера, але й цього не було зроблено.

Продовжувати споживати піцу вже не було великого бажання, але я постарався не зважати на те, що трапилось… Але за кілька хвилин з’явився другий тарган! І не просто собі десь на сусідньому столі – а в мене на взутті. Я його скинув на підлогу і почав записувати відео.
Попросив офіціанта, що проходив повз покликати адміністратора. Поки я чекав адміністратора – підійшов офіціант-стажер і запитав “Знову?”…Підійшов молодий хлопчина, який представився менеджером. Йому було продемонстровано їх ручних тваринок. Він повідомив, що в їх закладі таке вперше. Зробив припущення, що це через те, що я сидів біля каналізаційного люку (який знаходиться між столами в залі, де харчуються люди).
Він запропонував пересісти за інший столик! Тобто щоб зам’яти ситуацію, в якій в їх закладі було знайдено 2 таргани, мені було запропоновано просто пересісти… В цей час тарганчик продовжував собі повзати. Я запитав чи він планує з ним щось робити, і лише тоді він його акуратно забрав серветочкою. Менеджеру було повідомлено, що доїдати цю піцу вже немає жодного бажання, бо якщо в них в залі повзають таргани, то невідомо, що відбувається в них на кухні. Лише після цих слів менеджер запропонував анулювати рахунок!!!
Я ще трохи поскаржився менеджеру на всю цю ситуацію, що склалась і на завершення він видав просто чудову фразу: «Рахунок ми вам анулюємо. Ми вас більше не затримуємо». Я розумію, що він міг мати на увазі, коли казав цю дурницю, але такі слова мені здались занадто наглими з його боку.
В мене навіть склалось враження, що менеджер підозрює мене в тому, що я того таргана приніс з собою, щоб влаштувати скандал і не платити за замовлення, бо його реакція була явно не такою, на яку я розраховував в такій ситуації.

 

Сподіваємось адміністрація закладу не буде байдужою та вирішить дану проблему.