DSC_0696-2

Сьогодні у Львівській академії сухопутних військ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі за участі ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій та військовослужбовців Львівського гарнізону.

Про це повідомляє Galnet.передає Корупція.інфо.

Учасників Другої світової війни нагородили презентаційною книгою «Земле Франкова, вклонюся тобі» за вагомий внесок у перемозі над нацизмом у Європі, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, збереженні та пропаганді традицій служіння українському народові.

Зокрема, за багаторічну активну громадську діяльність з нагоди Дня пам’яті та примирення та з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі нагородили почесною грамотою Львівської облдержадміністрації члена Золочівської районної адміністрації ветеранів України Івана Гуріна, членів Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Івана Говду, Олександра Шароварського, Миколу Мазура, Мирослава Сипу та Степана Угрина.

Також з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі відбулося нагородження монетами короля Данила від імені голови Львівської міської ради.

DSC_0712 DSC_0724 DSC_0737-2 DSC_0757