У Львові 4 листопада при одержанні неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США затримали посадовця Львівської міської ради.

«Сьогодні, 4 листопада, за процесуального керівництва управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області, «на гарячому», при одержанні неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США затримано посадовця Львівської міської ради», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, посадовець  отримав ці кошти від приватного підприємця за непритягнення його до адмінвідповідальності та невжиття заходів щодо демонтажу зовнішньої реклами і вивісок на об’єктах торгівлі.

Наразі у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст.368 КК України, проводяться невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо,  триває розслідування щодо трьох посадовців Сихівської РА Львова, які 30 жовтня були викриті при одержанні 20 тис. грн. неправомірної вигоди від керівника ТзОВ. Наразі двом із затриманих оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України, а також обрано запобіжні заходи у вигляді взяття під варту та визначено розмір застави.

 

Джерело: ЛМР