У Львівській області засуджено за отримання хабара в майже $9 тис. колишні секретар та депутат міськради. Про це, як передає Корупція.Інфо, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Як йдеться у повідомленні, Апеляційний суд Львівської області залишив без змін вирок Личаківського районного суду Львова колишнім секретарю і депутату Винниківської міської ради, яких звинувачували в отриманні у 2012 році від фізичної особи хабар в розмірі $8800. Вони взяли гроші за сприяння у позитивному рішенні міськради питання щодо розробки проекту землеустройстива земельної ділянки.


За вироком Личаківського райсуду обох обвинувачених визнали винними за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою).


Екс-секретаря засудили до 6,5 років позбавлення волі, а депутата – до 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також їх позбавили присвоєних рангів посадових осіб місцевого самоврядування та права займати певні посади строком на 3 роки.