Головні новини Львова
Подобається

У Львівській облраді запропонували ліквідувати автодори

14/11/2014     Автор: Яна Романська
У Львівській облраді запропонували ліквідувати автодори

Таку думку озвучив 13-го листопада на засіданні постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку ЛОР глава комісії Михайло Задорожний.

«Моя позиція така – я за те, щоб ліквідувати автодори, виставивши їх на аукціони для продажу чи приватизації. Сьогодні ми виділяємо велику суму коштів їм і левова частка з них йде на зарплату працівників автодорів. Замість того, щоб вкласти гроші в ремонти доріг, їх витрачають на зарплати і при цьому мають величезну суму заборгованості до бюджетів різних рівнів»,– зазначив він.

При цьому Задорожний додав, що приблизно рік тому вже обговорювали питання про передачу автодорів на баланс ЛОДА або про їхню приватизацію.

Також глава комісії повідомив, що гроші, які ЛОР виділила цього року на ремонт автошляхів, освоїли не повністю.

«Проблема у тому, що підприємства, які заявились цьогоріч на тендер, виграли великі суми коштів, які не можуть освоїти. Вони не мають достатньої кількості техніки, людського ресурсу. Фінансування почалось, а підприємства не можуть його використати. Тому може бути так, що кошти, виділені на певні відрізки доріг, перейдуть перехідним залишками на наступний рік і можуть не попасти на передбачені цьогоріч дороги, бо буде нова програма і нові пропозиції»,– зауважив він.

Тому Задорожний пропонує, щоб протягом тендерів підприємства вигравали ту суму грошей, для освоєння яких володіють необхідними ресурсами. А Служба автодоріг, з його слів, повинна проводити відбір подібних підприємств.

«Я пропонуватиму, щоб із підприємствами, які у 2014-му виграли тендер, але не освоїли коштів, у 2015 році розривали угоди, а тендер проводили знову. Також в угодах мають бути передбачені штрафні санкції за це»,– підкреслив Михайло Задорожний.

 

Джерело: ЛОДА