У середу, 8 листопада, у Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті раптово помер десятикласник, 16-річний Андрій Колотвін, передає Корупція.Інфо

Популярне: Платити по-новому: Верховна Рада прийняла законопроект про комунальні послуги

Причину смерті школяра, як повідомилаt речниця Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, встановлює судово-медична експертиза. Офіційного висновку поки що нема, але за попередніми даними, хлопець помер через хворобу серця.

Поховають школяра, за словами директора школи-інтернату Лілії Свистович, сьогодні, у Винниках.

«Андрійко виріс на наших очах. Він – круглий сирота. У нашу школу прийшов з будинку дитини, що на вул. Таджицькій, вчився тут з 1 до 10 класу. Це була дуже світла, активна, життєрадісна дитина. Андрій спішив жити, ніби щось відчував. Цього року учні обрали його президентом школи. Його всі любили, він умів з кожним учнем знайти спільну мову. Нам його дуже бракуватиме», – сказала  директор школи-інтернату Лілія Свистович.

Увечері, перед смертю, хлопець, за словами директорки школи, був веселий, жартував, допізна вчив біологію. А посеред ночі він раптом скрикнув. Діти подумали, що йому приснився страшний сон, увімкнули світло і побачили, що він дивиться в одну точку.

«Андрія на руках швидко знесли в кімнату медсестри. Вона надавала йому допомогу аж до приїзду «швидкої». Коли прибули медики зі «швидкої», серцебиття ще було. Вони намагалися реанімувати його, але невдалось», – каже Лілія Свистович.

16-річний хлопець у три роки переніс операцію на серці, але на здоров’я не скаржився. Що стало причиною смерті школяра, з’ясують експерти.

У Андрія Колотвіна є дідусь, який мешкає у селі Нагуєвичі Дрогобицького району. Але він дуже старенький, тому дозволив педагогам школи-інтернату організувати похорони й поховати його внука у Винниках.

«В організації похорон нам допомагає місцева влада. Учні й вчителі школи-інтернату будуть доглядати його могилу», – сказала директор Лілія Свистович