727242

На стінах львівської церкви намалювали Кузьму Скрябіна в образі Іоанна Хрестителя. Там же на розписах можна побачити героїв Небесної сотні. 

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на "Комсомольську правду в Україні".

Церква Архистратига Михаїла в селі Верин (Львівщина) відома на всю округу своїми незвичайними фресками. П'ять років тому львівський художник Микола Гаврилів зобразив на стінах храму знайомих всім українцям особи.

Тоді в церкві з'явилося зображення Віктора Ющенка, його дружини і сина, які стоять біля Богоматері. 

А кілька тижнів тому художник намалював нові обличчя на стінах церкви. На цей раз в образі Іоанна Хрестителя з'явився Андрій "Кузьма" Кузьменко. Так само на розписах можна побачити героїв Небесної сотні Сергія Нігояна, Михайла Жізневського та Юрія Вербицького.

"Я Більше півроку працював над сюжетною лінією "Явище Христа народу". Спочатку подумував зобразити в образі Іоанна Хрестителя кардинала Любачівського, однак не знайшов його портрета в молодості. І якось в один з днів настоятель храму, отець Василь Говгера, запропонував мені намалювати Іоанна Хрестителя в образі Кузьми Скрябіна. І вважаю, що лик співака вписався в сюжетну лінію фрески як не можна до речі. Ніякої спекуляції на образі загиблого Кузьми тут немає. Я як художник маю повне право вибирати для своєї творчості той чи інший прототип. Наприклад, люди біля Хрестителя -Кузьми – реальні жителі села Верин", – розповідає автор образу.

727243 727244