Сьогодні у Львові ГК «Платформа вільних людей» спільно з ГО «Вартові закону» оголосили безстрокове пікетування адміністративного будинку прокуратури у відповідь на прокурорську бездіяльність щодо притягнення до відповідальності екс-керівника ЛКП «Львівелектротранс» Андрія Федоренка. 

Проти Андрія Федоренка, який перебував на посаді керівника «Львівелектротранс» у 2007-2008 і закупив для міста німецькі вживані трамваї за ціною нових, було порушено кримінальну справу за ст. 191 ч. 5 КК України 

«Федоренко вдало вкрав з бюджету гроші, через що було порушено кримінальну справу. Але винні так і не покарані», – розповідає керівник громадської компанії «Платформа вільних людей» Любомир Пелех. 

«Ми оголошуємо безстрокове пікетування прокуратури та безстрокове голодування, будемо збирати підписи громадян проти прокуратури, яка не виконує своїх функцій. Ми вимагаємо, щоб винні в цій афері були покарані, а прокурорів, що не виконують своїх обов’язків, звільнили», – продовжує Любомир Пелех.

Нагадаємо, за дослідженням газети «Ратуша», на закупівлі старих трамваїв з Німеччини вкрадено два мільйони громадських гривень. 

Галицький районний суд під головуванням судді Олексієнко вирішив "постанову про порушення кримінальної справи за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах службовими особами ЛКП "Львівелектротранс", ТзОВ "Сармат" вчиненого за попередньою змовою з НЕВСТАНОВЛЕНИМИ особами, за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст. 191 ККУ СКАСУВАТИ".

Джерело: Новий погляд