Головні новини Львова
Подобається

У Львові “багатоквартирку” на вул. Личаківській будують за підробленими документами

20/10/2014     Автор: Яна Романська
У Львові “багатоквартирку” на вул. Личаківській будують за підробленими документами
Департамент містобудування Львівської міської ради виявив факт підробки наказу департаменту "Про затвердження містобудівних умов та обмежень" на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 259.
 
Забудовник ТзОВ «Лідер Моноліт» подав в Інспекцію Архбудконтролю декларацію, де вказав недостовірні дані, а саме – наказ, якого нема. Інспекція Архбудконтролю на підставі цієї декларації видала дозвіл на початок виконання будівельних робіт. Після відповідних звернень та проведення перевірки, цей дозвіл було скасовано. До того ж видано припис про припинення будівництва.

 

Незважаючи на це, Інспекція Архбудконтролю Львівської області повторно видала декларацію абсолютно ідентичного змісту, з посиланням на ті ж незаконні, підроблені документи і повторно видала дозвіл на початок будівельних робіт.

 

5 вересня міська рада Львова скерувала лист до Міністра внутрішніх справ України, до голови Інспекції Архбудконтролю України та Віце-прем’єр-міністру, Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Голові СБУ, аби вплинути на незаконне будівництво, та поки безрезультатно.

Будівництво ведеться на земельній ділянці, яка є приватною власністю фізичних осіб, тож припинити забудову не так просто.

 

Міністество внутрішніх справ і ГУ МВС України у Львівській області за ознаками кримінального правопорушення «підробка документів», інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

До того ж є судова справа за позовом «Лідер Моноліт» до директора департаменту містобудування ЛМР Андрія Павліва. Личаківським судом вже прийнято рішення, яким зобов’язано департамент видати містобудівні умови та обмеження, але, станом на сьогодні, це рішення суду не набрало законної сили, тому міська рада подала апеляцію.

 

До слова, Прокуратура міста відмовилась вступити в судову справу на боці Львівської міської ради.

 

 

Джерело: PRESS-ЦЕНТР