Головні новини Львова
Подобається

У Львові боролися із “автохамами” наліпками “ХЛО”

13/10/2014     Автор: Яна Романська
У Львові боролися із “автохамами” наліпками “ХЛО”

Громадські активісти та учасники спільноти у соціальних мережах «Автохам Львів» провели сьогодні у Львові акцію щодо неправильного паркування автомобілів у центральній частині міста.

Учасники акції ліпили на автомобілі, що перешкоджали пішоходам рухатися тротуаром, відповідні наліпки.

"Наша акція має культурно-просвітницький характер, а наліпка на автомобілі радше інформативна, пояснює мету її організатор Андрій Кришталь. – Автовласник, який припаркувався із порушенням, не поважає культури, правил паркування – за це отримує такий «подарунок». Ми пояснюємо, що варто зупинитися і припаркуватися неподалік центру або на підземному паркінку, що біля готелю "Ріус". Треба піднімати духовний рівень водіїв".

Деякі водії обурювалися акцією громадських активістів, звертали увагу на те, що ніхто не має права торкатися їхньої власності, інші як от пан Ігор вважали, що акція проводиться в контексті передвиборчої агітації.

Були й такі водії, які пропонували апелювати у першу чергу до влади і ліпити на міського голову,  архітектора наліпки з вимогою створювати підземні паркінги, спонукати владу до їх будівництва.

Наприклад, пан Тарас, на авто якого наліпили відповідну наліпку, каже, що він бізнесмен і йому мають створити умови для паркування, але водночас сам особисто ніколи не звертався до влади з такою вимогою. Вважає, що це робота громадських діячів.

 

Джерело: Вголос