Головні новини Львова
Подобається

У Львові демонтували незаконну вивіску, через яку чиновник Садовго попався на хабарі

05/11/2014     Автор: Яна Романська
У Львові демонтували незаконну вивіску, через яку чиновник Садовго попався на хабарі

5 листопада, працівники «Адміністративно-технічного управління» взялися за впорядкування фасаду Привокзального ринку. Усі, окрім однієї вивіски – не погоджені з фахівцями

Ця ділянка вулиці Гордоцькій входить до меж історичного ареалу Львова. Тобто у цьому місці зовнішня реклама має бути єдиного лаконічного зразка.

На Привокзальному ринку "шанхаю" не бувати. Фасад будівлі почистили від незаконних вивісок. Підприємці їх встановили хто на що гаразд. Навіть не фахівці-перехожі визнають, що з естетикою тут не все гаразд.

«Не конче гарно, не конче естетично. Не відповідає стилю ЛЬвова. То є історичне місто маємо шанувати нашу історію і культуру», – каже львів’янин Ладо, який став свідком демонтажу вивісок. 

Господар тутешньої перукарні кинувся на чиновників з погрозами. Мовляв, його не попередили, що сьогодні вивіску, яку він ні з ким не погоджував, будуть знімати.

Читати:  У львівській мерії затримали посадовця, який отримав хабар у 500 дол.

«Не змімите. Ви мені погрожуєте? Да я вам погрожую!» – взявся полемізувати підприємець з контролерами.

Та його конструкцію таки зняли. Усі вивіски конфісковують на склади «Адміністративно-технічного управління». Забрати їх можна тільки після того, як порушник відшкодує витрати за роботу найманих демонтувальників. Відтак набігає від 200 до півтисячі гривень, розповідає начальник юридичного відділу КП "Адміністративно-технічне управління" Наталя Малець.

«Це є робота підрядної організації. Це є техніка, це є оплата праці робочих. Це перевезення і витрати на утримання складу», – пояснює юрист.

Не встояла і одіозна вивіска. За те, щоб її начебто не чіпали, працівник комунального підприємства напередодні взяв хабара у $500. 

 

Джерело: Zahid.net