20150916160017

Учора, 15 вересня, учні львівської школи №98 масово отруїлися. Діти ввечері постійно рвали. Багато з них сьогодні не пішли до школи. Про це повідомляє Корупція.Інфо.  із посиланням на ЗІК.

Як розповіла матір одного із першокласників, учора її дитина прийшла додому із поганим самопочуттям: "Дитина була в'яла. Потім їй стало погано, вона почала інтенсивно рвати".

Мама першокласника розповіла, що відразу подзвонила до вчительки, однак на той момент з такими проблемами до неї ніхто не звертався. За кілька годин до схвильованої жінки почали телефонувати й інші батьки, які розповідали, що їхні діти у такому ж стані."Зранку стало відомо, що 30% класу не прийшло до школи. Всі діти страшенно рвуть", – додала жінка.

Вона зазначила, що вчора її дитина їла у школі гречку і молочну ковбасу.

Водночас начальник управління освіти Львівської міськради Галина Слічна, яка зараз перебуває у школі, де отруїлися діти, розповіла, що один учень із з кишковим розладом потрапив до лікарні.

"Ми вивчаємо ситуацію в цілому по школі. Зараз припинили роботу харчоблоку, викликали лабораторний центр. Фахівці будуть брати аналізи, щоб з'ясувати у чому справа", – повідомила Г. Слічна.

Вона додала, що поки не відомо, скільки дітей отруїлися.

"Ми робимо статистику щодо відвідування. Вже вивчили ситуацію по всіх школах. Більше ніяких звернень немає", – додала начальник управління освіти.