гриц

Спостерігачі громадянської мережі «Опора» зафіксували у Львові факт роздачі хліба кандидатом у депутати від «Громадянської позиції» Назаром Палідовичем.

Про це повідомила координатор «Опори» у Львівській області Ірина Швець, передає Корупція Інфо

За її словами, Назар Палідович, який балотується у Львівську міську раду і є директором ТзОВ «Галицька здоба», встановив біля хлібного кіоску за адресою Пасічна, 59 намет і влаштував безкоштовну роздачу хліба пенсіонерам. Як повідомляють користувачі соцмереж, на наметі видно назву партії і прізвище самого кандидата.

гриц3

«З цього намету ведеться роздача пакетів із білим хлібом і двома плетенками. Також у пакеті є агітаційна листівка за кандидата, якого треба підтримати на місцевих виборах», – каже Ірина Швець.

Назар Палідович був на місці події і заявив, що не вважає роздачу хліба порушенням виборчого законодавства.

«У мене є відео із кандидатом, де він каже, що це не одиничний випадок роздачі. Такі самі намети стоять у Рясному та на Сихові. Кандидат не вважає це підкупом виборців і каже, що це соціальна акція, бо сьогодні День людей похилого віку, а його компанія таким чином сприяє покращенню добробуту пенсіонерів», – розповіла Швець.

Вона також повідомила, що між наметами курсує машина, яка оперативно підвозить хліб.

гриц4

Очевидці, які бачили роздачу хліба на вулиці Пасічній викликали поліцію. Після приїзду патруля агітаційний намет згорнув свою діяльність, а його працівники разом із представниками «Опори» поїхали у Личаківський райвідділ.

гриц2

Голова Львівської обласної організації «Громадянської позиції» Анатолій Забарило у коментарі ZAXID.NET повідомив, що вперше чує про цей випадок, оскільки удень перебував у Мостиському районі.

«Якщо це правда, то це просто ганебно. Ми розберемось у цій ситуації і покараємо його», – заявив Забарило.