У Львові судитимуть керівника відділення банку, яка ошукала клієнтів на 2,7 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

groshi

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівника банку, зловживаючи службовим становищем, у період з липня 2008 року по грудень 2014 року, діючи у змові з іншими працівниками відділення, налагодила схему заволодіння коштами клієнтів банку.

Зокрема, керівник підробляла касові та інші банківські документи про зняття та повернення депозитних вкладів громадян, а фактично ці гроші привласнювала.

Таким чином, зловмисниця заволоділа коштами 24 клієнтів на загальну суму понад 2,7 млн грн.

На цей час грошові вклади потерпілим банківською установою відшкодовано.

Дії вказаного директора відділення прокуратурою кваліфіковано за ч.3, ч.4, ч. 5 ст.191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі ) та ч.1, ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Згідно з чинним законодавством, їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Водночас, вживаються заходи з метою притягнення до відповідальності спільників обвинуваченої, причетних до вказаних злочинів.