Як повідомили в неділю в прес-службі обласного управління ДСНС, вогнеборці евакуювали із вищих поверхів будинку близько десятка мешканців аби гарантувати їх безпеку.

29 березня о 07:54 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на дев’ятому поверсі 10-поверхового житлового будинку на вулиці Роксоляни, 59 у м. Львові, Попередньою ймовірною причиною займання стало коротке замикання внаслідок перевантаження електромережі.

Власниця помешкання відчула характерне для пожежі потріскування із кімнати й одразу викликала рятувальників. Перелякана жінка самостійно вибігла із квартири.

Уже за п’ять хвилин на місце події прибув перший пожежно-рятувальний підрозділ. Горіння супроводжувалося сильним задимленням, через що рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання.

Вогнеборці евакуювали із вищих поверхів будинку близько десятка мешканців аби гарантувати їх безпеку. О 08:17 рятувальники у складі двох ланок газодимозахисної служби повністю ліквідували пожежу.

Унаслідок займання вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 кв. м та пошкоджено стіни і стелю на площі 30 кв. м у квартирі, де сталася пожежа. Внаслідок події ніхто не постраждав.